KPW ARENA 33
MĘŻCZYŹNI NIE PŁACZĄ

24.04.2026

KLUB NOWY HAREM
81-342 Gdynia, 3 Maja 28

Najlepsi polscy zawodnicy, goście z zagranicy, wielkie emocje, duża doza szaleństwa – rozrywka na najwyższym poziomie!

WYNIKI:

KPW Championship Contendership Qualifying Match
LEON LATO pokonał ERYKA LESAKA

KPW Championship Contendership Qualifying Match
KAMIL ALEKSANDER pokonał VEITA MÜLLERA🇩🇪

KPW Championship Contendership Qualifying Match
CHEMIK pokonał MICHAŁA FUXA

KPW Championship Contendership Qualifying Match
TOMCZAK pokonał OSKARA HALLERA

CALLUM BECK🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 pokonał MARKUSA PASKALA

KPW Championship Contendership Match
GREG pokonał HANSA SCHULTE🇩🇪

KPW Championship Match
🏴󠁧󠁢󠁷󠁬󠁳󠁿IESTYN REES pokonał ZEFIRA

Zaskoczeni? Jedno jest pewne: na gali KPW Arena 33 poznamy nowego mistrza KPW!

Od czasu gdy na jubileuszowej gali KPW Arena 30 prezes Krystian Malinowski zwolnił Zefira i pozbawił go mistrzowskiego tytułu, w federacji panuje bezkrólewie. Oczekiwanie zakończy się jednak już 24 kwietnia. W walce wieczoru dojdzie do starcia o najważniejszy tytuł w Kombat Pro Wrestling.

W wyniku rozprawy sądowej na Arenie 32 Zefir został oczyszczony z zarzutu ataku na prezesa oraz przywrócony do rosteru KPW. Adwokat byłego mistrza, Filip Fux, zdołał jeszcze wywalczyć dla swojego klienta prawo do walki o miano pretendenta do pasa KPW. Tego samego wieczoru powracający luchador zdołał pokonać Hansa Schulte. Niemiec stracił tym samym prawo do walki o mistrzostwo KPW, a Zefir zapewnił sobie możliwość odzyskania upragnionego tytułu. I może się to wydarzyć już na najbliższej gali!

Przeciwnikiem Zefira teoretycznie powinien być Greg. Były lider Gałęzi Gregoriańskiej wygrał trzyosobową walkę na Arenie 32 i oficjalnie został pretendentem do pasa. Prezes KPW podjął jednak inną decyzję. Greg nie zawalczy o tytuł mistrzowski na kwietniowym show.

Rywalem Zefira będzie zatem inny zawodnik. Jaki? Tego dowiemy się dopiero na gali KPW Arena 33!