KPW ARENA 25
ODKUPIENIE

17.05.2024

KLUB NOWY HAREM
81-342 Gdynia, 3 Maja 28

KARTA GALI

ERYK LESAK vs. GULYÁS ÖCSI🇭🇺

Lubicie kiedy naprzeciw siebie w ringu stają dwa wielkie chłopy, a cała arena trzęsie się, gdy któryś z nich wyląduje na deskach? To mamy dobre wieści! Takie starcie odbędzie się na gali KPW Arena 25!

Gulyas Öcsi to wściekły byk pochodzący z węgierskiej wioski. Gdy wielki Węgier wyczuje, że w pobliżu dzieje się jakaś zadyma, zawsze z ochotą do niej dołącza, wskakując w sam środek bitwy i rozsyłając swoich przeciwników po kątach. Im więcej oberwie, tym bardziej go to nakręca.

Naprzeciw niego stanie niemal identyczny gabarytowo przeciwnik, który także nie próżnuje, jeśli ma okazje skopać komuś tyłek. Eryk Lesak, członek Gałęzi Gregoriańskiej to typowy, ringowy chuligan. Wrestler z gatunku tych, którzy nie mają żadnych skrupułów wobec swoich konkurentów i wiele do udowodnienia. Mówi się, że Polak i Węgier to dwa bratanki, jednak 17 maja nie będzie mowy o żadnej międzynarodowej sympatii. To będzie wojna!

DAVID OLIWA vs. LOUIS BASHAM🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

Iestyn Rees, Filip Fux, Leon Lato… czarna seria porażek Davida Oliwy w KPW trwa! Były mistrz KPW Oldtown jest w poważnym kryzysie. Za wszelką cenę próbuje udowodnić sobie i fanom, że jego niepowodzenia nie wynikają z jego dyspozycji, lecz z licznych czynników zewnętrznych. Próbuje zrzucić winę na wszystkich dookoła, przez co zatracił wyjątkową reputację w oczach fanów, na którą tak długo pracował. Czy gala KPW Arena 25 przyniesie długo wyczekiwane przełamanie zawodnika?

Nie będzie to łatwe zadanie. Naprzeciw Polaka stanie Anglik, “The Law” Louis Basham. To zawodnik młodszy od Oliwy, z nieco mniejszym doświadczeniem, ale dobrze wyszkolony, silny i bardzo wytrzymały. Ma twardy, brytyjski charakter oraz jest zdeterminowany aby osiągnąć sukces.

MICHAŁ FUX vs. MARTN PAIN🇦🇹

Get ready for PAAAAIIINNN! Martn Pain powraca do KPW! Krewki Austriak gościł u nas 4 lata temu. Po niezwykle zaciętej walce nie udało mu się pokonać Davida Oliwy i zdobyć pasa KPW Oldtown. W głowie Martina, druga porażka w niebieskim ringu nie wchodzi w grę. Będzie chciał udowodnić swoją wyższość za wszelką cenę. Jego rywalem będzie jednak równie potężny gabarytowo przeciwnik. Mistrz KPW Tag Team Michał Fux postara się powstrzymać zwierzęcą agresję Paina i zaliczyć drugie w tym roku zwycięstwo na polskiej ziemi.

Szykuje się brutalna, bezkompromisowa walka, w której żaden z zawodników nie będzie miał zamiaru odpuścić. To nie będzie zwykły pojedynek. To będzie starcie dwóch twardzieli, którzy zrobią wszystko, by wygrać. Nawet jeśli poziom BÓLU wyjdzie poza numeryczną skalę!

FILIP FUX vs. GREG

Lider Gałęzi Gregoriańskiej Greg nie może przestać myśleć o odzyskaniu tytułu mistrza KPW, który stracił na zeszłorocznej Godzinie Zero. Gala KPW Arena 24 oddaliła go jednak nieco od upragnionego celu. Gdyby walka z Robertem Dreisskerem zakończyła się zwycięstwem Grega, mogła być dla niego trampoliną do main eventu. Wynik starcia był jednak inny – papież polskiego wrestlingu przegrał. Jeśli nadal marzy o złocie, musi dać zarządowi federacji kolejny argument, by ten na niego postawił.

Naprzeciw Grega staje Filip Fux, który przeżywa ostatnio najlepszy czas w swojej karierze. Wraz z bratem Michałem nadal dzierżą tytuły mistrzów tag team, a jego ostatnie dwie walki to dwa zwycięstwa – z Davidem Oliwą oraz drużynowe, w którym Bracia Fux pokonali Chemika i Lesaka. Teraz czas stanąć w ringu naprzeciw ich mentora. Czy młody zawodnik poradzi sobie z byłym mistrzem? Czy też może “Pijus I” zrobi to, czego nie potrafili dokonać jego ludzie?

4-Way KPW Oldtown Championship Match
ROSETTI(c) vs. CHEMIK vs. ZEFIR vs. LEON LATO

Main event!
Walki wieloosobowe to starcia, nad którymi ciężko zapanować, a jednocześnie wywołują wśród fanów podwyższony poziom emocji. W bitwach takich jak ta, wszystko może się zdarzyć, zwłaszcza, gdy stawką jest tytuł. A tak będzie tym razem! Na gali KPW Arena 25 odbędzie czteroosobowa walka o pas mistrzowski KPW Oldtown!

„Sadysta z Łodzi” i obecny posiadacz tytułu Rosetti, będzie bronił trofeum przeciwko swojemu koledze z Gałęzi Gregoriańskiej – Chemikowi, a także Zefirowi i Leonowi Lato. Takie zestawienie jawi  się wyjątkowo ciekawie. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że mistrz będzie współpracował ze swoim sojusznikiem, zaś biało-czerwony luchador wesprze Leona. Czy jednak możemy być pewni tego, że dobre relacje obu duetów przetrwają, gdy na szali będzie upragnione mistrzostwo? To może być wielki pokaz lojalności lub też dowód na to, że w ringu wszystko ma swoją cenę. Czy oportunizm zatriumfuje nad przemyślaną kooperacją? Czy też będzie zupełnie odwrotnie? Przekonać się o tym możecie w jeden sposób – zjawiając się w klubie Nowy Harem 17 maja o godz. 18:00!