KPW Arena 21

KPW ARENA 21
STARA SZKOŁA

24.02.2023

18:00

KLUB NOWY HAREM
81-342 Gdynia, 3 Maja 28

Najlepsi polscy zawodnicy, goście z zagranicy, wielkie emocje, duża doza szaleństwa – rozrywka na najwyższym poziomie!

KARTA GALI:

DAVID OLIWA vs ERYK LESAK

Eryk Lesak zaliczył niezwykle cenne zwycięstwo na gali KPW Arena 20. W przekonujący sposób pokonał Zefira i udowodnił, że nadal chce walczyć o najwyższe cele w federacji. Wysłał wiadomość do zarządu KPW, zawodników w szatni, fanów i wszystkich tych, którzy już postawili na nim krzyżyk. Przed nim jednak starcie z przeciwnikiem z wyższej ligi…
David Oliwa po klęsce odniesionej na KPW Godzina Zero 2022 oficjalnie poprzysiągł zemstę. Na KPW Arena 20 rozpoczął swoją krucjatę, której celem jest zniszczenie Gałęzi Gregoriańskiej. Przekonał się, że może liczyć tylko na siebie, dlatego też wziął sprawy w swoje ręce. Pierwszy krok już wykonał, pokonując Chemika. Następnym będzie Eryk Lesak. Czy droga Oliwy do mózgu Gałęzi Gregoriańskiej – „Papieża polskiego wrestlingu” Grega — zakończy się już na drugim etapie?

MICHAŁ FUX vs CHEMIK

Podczas gali KPW Arena 20, Bracia Fux po raz drugi byli o krok od zdobycia pasów KPW Tag Team. Zanim przyjdzie pora zawalczyć o kolejną szansę, zarząd KPW postanowił sprawdzić indywidualne umiejętności Michała Fuxa. 24 lutego stanie on do walki z przedstawicielem Gałęzi Gregoriańskiej — Chemikiem. Konflikt pomiędzy Braćmi Fux i ekipą Grega przybiera na sile, a starcia pomiędzy członkami obu frakcji mogliśmy obserwować na galach KPW wielokrotnie w ostatnich miesiącach. Tym razem Fux musi zrehabilitować się za nieudane próby przejęcia pasów mistrzowskich Tag Team, a Chemik kolejny raz podejmie starania o zniesienie celibatu, który ciąży nad nim od dawna i nie pozwala mu rozwinąć skrzydeł.
Czy Michał Fux pokaże, że jest równie dobry, gdy nie ma u boku jego brata? Czy też może Chemik urządzi huczny bal na cześć odzyskania swojej „wolności”?

DOM TAYLOR vs ROSETTI

Nowy Mistrz KPW Oldtown – wysoki, silny i niezwykle charakterny Rosetti – stanie do walki z prawdziwą brytyjską bestią. Po ponad 3 latach przerwy do Polski powraca Dom Taylor! Pochodzący z Londynu zawodnik gościł w niebieskim ringu wielokrotnie, często kręcąc się wokół najważniejszych tytułów w federacji. Teraz oficjalnie powraca z zamiarem odzyskania dawnej pozycji w KPW. I choć stawką tego pojedynku nie będzie pas mistrzowski, dla Anglika będzie to nie lada wyzwanie i poważny sprawdzian jego obecnej formy. 24 lutego zweryfikowana zostanie również forma Rosettiego, który swój ostatni singlowy bój stoczył na Arenie 17, a w grudniu odmówił walki z powodu choroby. Sadysta z Łodzi kontra czołg z Londynu!

DIE ORDNUNG (C) vs LEON LATO & ZEFIR

Fani, którzy oglądali galę KPW Arena 20 (dostępną w całości na naszym kanale YT!), wiedzą już, że po raz kolejny pasy KPW Tag Team zostaną postawione na szali. Die Ordnung obronili je w grudniu, pokonując Braci Fux. Tym razem staną jednak przed zupełnie innym wyzwaniem! Ich rywalami będzie zjawiskowy duet, dla którego w ringu niemożliwe nie istnieje — Leon Lato i Zefir!
Czy precyzyjni i bezduszni niczym sprawnie działająca maszyna mistrzowie z Niemiec będą w stanie zwyciężyć po raz kolejny? Ich poukładanie i taktyka dostosowana pod przeciwnika tym razem mogą nie wystarczyć, bowiem czy da się przewidzieć beztroskę i spontaniczność, która króluje w poczynaniach powietrznego teamu pretendentów? Przekonamy się już 24 lutego!
Die Ordnung vs. Leon Lato & Zefir