BLOG PREZESA #4

BLOG PREZESA #4

„Oko za oko” to nazwa najbliższej gali KPW Arena. Wydaje się, że Chemik, który został oficjalnie „poster boyem” tego wydarzenia, wziął ten slogan zbyt dosłownie. W naszych mediach pojawił się materiał, w którym… wydłubuje oko komuś kto imituje jego przeciwnika Filipa Fuxa. Determinacja w jego dążeniu do sukcesu przeradza się w obsesję. Obsesję, która nie tylko dotyczy osiągania zdobyczy w ringu, ale też ma wreszcie zrzucić z niego brzemię, którym jest złożona Gregowi przysięga. Czy Chemik odniesie kolejne zwycięstwo? Jestem tego niezwykle ciekaw, ale gala KPW Arena 19 – ostatnia Arena przed najważniejszą w całym kalendarzu GODZINĄ ZERO, przyniesie nam odpowiedzi na znacznie większą ilość palących pytań. Kto okażę się lepszym w bratobójczym pojedynku Lesak vs Opol? Czym tym razem zaskoczy nas Zefir? No i przede wszystkim kto wyjdzie zwycięsko z walki Oliwa vs Freyhart i zgarnie miano pretendenta do pasa mistrzowskiego KPW? Zapraszam na moją prywatną analizę przed KPW Arena 19.

Więcej…

BLOG PREZESA #3

BLOG PREZESA #3

Gala KPW Arena 18: POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI jest już historią. Cóż to była za wrestlingowa uczta! Satysfakcja z powrotu do klubu New Harem (dawnego Atlantica) była ogromna. Klimat, zgodnie z oczekiwaniami był magiczny, a sama gala, w mej ocenie była jedną z najlepszych w ostatnich latach. O atmosferze wokół tego wydarzenia pisałem już wiele. W tej odsłonie bloga chciałbym jednak skupić się na tym, co działo się w ringu. Arena 18 odsłoniła przed nami wiele odpowiedzi na nurtujące nas kwestie, ale też, jak to zwykle w wrestlingu bywa, narodziła całą masę zupełnie nowych pytań.

Więcej…

BLOG PREZESA #2

BLOG PREZESA #2

Końcówka poprzedniego roku dawała nadzieje na ciekawe perspektywy w 2022. Były to jednak tylko plany i działania podjęte celem ich realizacji. Bez konkretów. Nauczyliśmy się żyć w dobie pandemii i wiemy, że niczego nie można być pewnym. Okazało się jednak, że styczeń był miesiącem intensywnej aktywności ze strony KPW. Udało nam się zarówno zorganizować pierwsze w historii dni otwarte Szkoły Wrestlingu KPW, ale i ogłosić kolejną galę. KPW Arena 18 będzie imprezą z nutą nostalgii, gdyż po latach wracamy do miejsca, które zawsze traktowaliśmy jak nasz dom.

Więcej…

BLOG PREZESA #1

.

BLOG PREZESA #1

Nie jestem fanem krótkich treści. Niektórzy mogą powiedzieć, że przynudzam. Tak już mam. Z wykształcenia jestem dziennikarzem. Na studiach uczono mnie, że teksty powinny być krótkie, zwięzłe i nie poruszać zbyt wielu wątków. Powinny być dostosowane do dzisiejszych czasów. Czasów, w których… na nic nie mamy czasu. Dla większości, Internet to nie miejsce na elaboraty. Dlatego z góry przepraszam wszystkich, którzy trafili tu licząc na garstkę suchych, niczym nie okraszonych informacji. Z krótkich treści nie rezygnuje definitywnie, ale stwierdziłem, że raz na jakiś czas wrzucę jakiś konkretny tekst. Oficjalnie rozpoczynam nowy cykl pod nazwą „BLOG PREZESA”. Wiem, że wielu z Was interesuje co dzieje się w KPW. Oczywiście, za pośrednictwem naszych oficjalnych kanałów informujemy Was o najważniejszych wydarzeniach. Uważam jednak, że spojrzenie z innej, zakulisowej perspektywy może być czymś co zainteresuje naszych Fanów.  

Więcej…