Szkoła Wrestlingu KPW rozpoczęła swoją działalność w 2015 roku. Dysponujemy sprowadzonym z USA pełnowymiarowym ringiem o wymiarach 5.5 x 5.5 metra wraz ze specjalnymi matami treningowymi oraz materacami. Zestaw ten w połączeniu z doświadczoną kadrą trenerską umożliwia komfortowe i bezpieczne treningi w profesjonalnym otoczeniu. Na kadrę trenerską składają się najbardziej doświadczeni polscy wrestlerzy i działacze: Kamil Aleksander oraz Piękny Kawaler.
Treningi odbywają się w Gdyni w trybie weekendowym raz lub dwa razy w miesiącu. Koszt treningu to 100 zł za weekend, czyli 6 godzin treningów (3 w sobotę, 3 w niedzielę). Są przewidziane promocje i rabaty dla stałych uczestników kursów. Terminy zjazdów podawane są na naszym fanpage'u z około miesięcznym wyprzedzeniem.
Bardzo wskazane są również miękkie ochraniacze na kolana i łokcie. Dołączyć do szkoły KPW może każdy już w wieku 16 lat, ale należy przynieść pisemną zgodę od rodziców. W przypadku ukończenia 18. roku życia, taka zgoda nie jest potrzebna. Nowi adepci powinni zabrać ze sobą sportowy strój, przykładowo koszulkę, spodenki oraz obuwie sportowe na zmianę. Bardzo wskazane są również miękkie ochraniacze na kolana i łokcie.
W przypadku adeptów dojeżdżających z innych miast Szkoła Wrestlingu KPW pomaga w zorganizowaniu zakwaterowania i atrakcji, którymi można się cieszyć po treningach.
Dołączenie do Szkoły Wrestlingu KPW to nie tylko gwarancja wysokiej jakości treningów, ale i doskonałej zabawy oraz czasu spędzonego w doborowym towarzystwie.
pdf Najczęściej zadawane pytania

Strona korzysta z Cookies, akceptujesz to?

Yes No