WRESTLINGOWY OBÓZ LETNI KPW 2017

Termin: 31.07 - 13.08.2017 r.
Miasto: Gdynia
Cena treningów: 500 zł
Cena zakwaterowania: 500 zł
Wiek: 18+ (16-18 za zgodą rodziców)

UWAGA!

Pierwszego dnia obozu spotykamy się na placu przed IX Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni, przy ulicy Orłowskiej 57 o godzinie 13:00. Bagaże prosimy zabrać ze sobą, po treningu wspólnie udamy się w miejsce zakwaterowania. W kolejne dni treningi będą się odbywać w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 5, przy ul. Orłowskiej 27/33


Czym jest letni obóz wrestlingowy?

Obóz letni KPW to najlepsze miejsce i czas na rozpoczęcie swojej przygody z wrestlingiem, szansa na spróbowanie swoich sił lub po prostu nietuzinkowy sposób na najlepsze wakacje życia.


Wiek, płeć?

Obóz przeznaczony jest dla osób pełnoletnich, kobiet oraz mężczyzn. Jeśli masz 16 lub 17 lat, również możesz wziąć udział, jednak wymagana będzie pisemna zgoda rodziców. Nie ma górnego limitu wiekowego, jeśli czujesz się na siłach, zapraszamy!


Kto może wziąć udział?

Każdy kto chce się nauczyć jak zostać wrestlerem, wrestlerką, managerem, menedżerką, sędzią, komentatorem, konferansjerem, czy kimkolwiek innym w biznesie wrestlingowym, jest mile widziany. Nie potrzeba żadnego doświadczenia. Treningi odbywają się w dwóch grupach, zaawansowanej i początkującej. Jeśli nie miałeś wcześniej żadnego doświadczenia w temacie wrestlingu, znajdziesz się w grupie początkującej.


Miejsce treningów:

Sala gimnastyczna Zespołu Szkół nr 5, przy ulicy Orłowskiej 27/33 w Gdyni.


Trenerzy:

Treningi obu grup, podczas obozu letniego poprowadzi obecny mistrz federacji KPW Piękny Kawaler oraz jego asystenci.

Piękny Kawaler - Najbardziej kontrowersyjny i nieprzewidywalny zawodnik w naszym kraju. Absolwent brytyjskiej szkoły Source Wrestling School. 6 lat doświadczenia w świecie wrestlingu. Trenowany m. in przez takich wrestlerów jak Don Roid, Damian O’Connor/Killian Dain (WWE), Mikey Whiplash, Paul Tracey. Występował na ringach w Polsce, Szkocji i na Węgrzech. Obecny mistrz Kombat Pro Wrestling. Znany z wielkiego talentu ringowego, nietuzinkowej charyzmy oraz szokujących zachowań. Bezkompromisowy, wszechstronnie uzdolniony i przede wszystkim niepokonany na ringu. Ciężko o lepszą wizytówkę.


Jak wyglądają treningi?

Każda grupa będzie trenować przez 3 godziny dziennie.

Grupa początkująca będzie się skupiać na podstawowych aspektach walki wrestlingowej, m. in. chain wrestlingu, odbijaniu się od lin, bezpiecznych upadkach, prostych wrestlingowych technikach, psychologii ringowej, promach, pracy z kamerą, zachowaniu w szatni, tworzeniu postaci. Adepci poznają prawidła rządzące biznesem wrestlingowym, popracują nad ogólną kondycją fizyczną, koordynacją ruchową, kontrolą ciała i wszystkimi elementami, które mają pozwolić im uczynić pierwsze kroki w świecie wrestlingu.

Grupa zaawansowana otwiera nowe możliwości. Adepci oraz zawodnicy szlifują umiejętności ringowe, pracują nad warsztatem aktorskim, pracą z mikrofonem, promami, rozwojem postaci, interakcją z publicznością, unikalnym stylem walki, movesetem. Przyszli zawodnicy zapoznają się z tajnikami prezencji ringowej, a gdy są na to gotowi biorą udział w walkach treningowych, od których już tylko krok do debiutu na galach Kombat Pro Wrestling.

Poniżej film przedstawiający jak wyglądają treningi w naszej szkole:

Co zabrać na trening?

Przychodząc na trening, powinieneś zabrać ze sobą koszulkę, spodenki, oraz wygodne, sportowe obuwie na zmianę. Bardzo wskazane są również miękkie ochraniacze na kolana oraz woda do picia.


Czy to bezpieczne?

Trenerzy z wieloletnim doświadczeniem dokładają wszelkich starań, aby treningi były przeprowadzane bezpiecznie i obyło się bez kontuzji. Drobne siniaki i otarcia to chleb powszedni na treningach wrestlingu. Większe kontuzje są rzadkością, jednak jak w każdym sporcie – nawet w przypadku jazdy rowerem - nie da się całkowicie wyeliminować ryzyka odniesienia kontuzji lub uszczerbku na zdrowiu. Dzięki doświadczeniu oraz profesjonalnemu podejściu trenerów, od początku istnienia federacji Kombat Pro Wrestling i Szkoły Wrestlingu KPW nie odnotowaliśmy żadnej poważniejszej kontuzji. Więc odpowiedź na pytanie „Czy to bezpieczne?” brzmi „tak”. Natomiast jeśli przeraża Cię wizja wylewania siódmych potów czy bycia rzucanym po ringu, cóż… w takim razie polecamy obóz szachowy ;)


Jakie możliwości daje Kombat Pro Wrestling?

Kombat Pro Wrestling to bardzo młoda i błyskawicznie rozwijająca się federacja. Złożona jest z najbardziej doświadczonych polskich zawodników oraz sporego grona nowych adeptów, uczących się wrestlingowego rzemiosła. Jeśli chcesz stać się częścią wrestlingowego świata, spróbować swoich sił jako wrestler, wrestlerka, manager, menedżerka, osoba od wywiadów, sędzia, komentator, konferansjer czy w jakiejkolwiek innej roli, to letni obóz KPW jest czymś, czego nie możesz przegapić.

Każdy z naszych adeptów, po osiągnięciu odpowiedniego poziomu, otrzymuje możliwość występów w wybranej przez siebie roli. Swoje umiejętności prezentować można przed żywą publicznością, na galach organizowanych regularnie przez federację Kombat Pro Wrestling:

Oraz w naszym internetowym programie Kombat TV, emitowanym raz w miesiącu:

Poza tym każdy z zawodników może później starać się o bookingi w zagranicznych federacjach, do czego oczywiście federacja bardzo zachęca i pomaga, również poprzez swoje kontakty.


Cena

Cena obozu składa się z opłaty za treningi oraz opłaty za zakwaterowanie. Wyżywienie oraz dodatkowe atrakcje nie są wliczone w cenę obozu.

Cena - treningi:

Cena za treningi wynosi 500 zł. Opłata ta może zostać uiszczona w gotówce pierwszego dnia obozu lub wcześniej przelewem na poniższe konto:

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wrestlingowe
ul.Perkuna 11
81-523 Gdynia
Bank Spółdzielczy
35 8342 0009 0007 2993 2000 0001


Cena - Zakwaterowanie:

Cena za zakwaterowanie wynosi 500 zł. Kwota ta musi zostać zaksięgowana do 5 lipca włącznie, na podanym powyżej koncie. Po 5 lipca nie zwracamy wpłaconych pieniędzy, w przypadku rezygnacji.Miejsce zakwaterowania:
Studencki Dom Marynarza Nr 4. 
Ul. Maurycego Beniowskiego 20, 81-226 Gdynia
Mieszkania z pokojami 2 i 3 osobowymi z kuchnią i łazienką.

Zakwaterowanie przewidziane jest głównie dla uczestników, którzy przyjadą na obóz z innych miast, jednak również miejscowi mogą skorzystać z tej opcji.

UWAGA: Liczba miejsc noclegowych ograniczona. Po wyczerpaniu miejsc, wciąż oczywiście można wziąć udział w obozie, jednak uczestnik będzie musiał szukać zakwaterowania na własną rękę. Aby zarezerwować miejsce noclegowe należy wpłacić całość opłaty, czyli 500 zł, na podane wyżej konto, oraz poinformować nas o wpłacie. Kwota ta musi zostać zaksięgowana na naszym koncie do 5 lipca włącznie.

UWAGA: Rezerwujemy noclegi tylko na pobyt dwutygodniowy. Po 5 lipca nie zwracamy pieniędzy za rezerwację.

Proszę pamiętać, że jak co roku, nocleg nie zawiera wyżywienia – adepci zwykle wspólnie udają się na obiad, natomiast pozostałe posiłki, można przygotowywać w kuchniach, które znajdują się w każdym module mieszkaniowym. Kuchnie są wyposażone we wszystko co potrzebne – kuchenka, lodówka, mikrofalówka, patelnie, garnki, sztućce oraz szklanki.


Co po treningach? Dodatkowe atrakcje?

Z roku na rok, kolejni adepci przyznają, ze obóz letni to nie tylko najlepszy czas, żeby zacząć przygodę z wrestlingiem, ale także najlepsze wakacje w ich życiu.

Jest to w głównej mierze zasługa wyjątkowej grupy ludzi, która bardzo szybko uczyni z Ciebie część rodziny Kombat Pro Wrestling, ale także nadmorskiego klimatu, który przyciąga miliony turystów rocznie.

Oprócz wspólnego trenowania, mieszkania razem przez te dwa tygodnie, staramy się korzystać z atrakcji, jakie niewątpliwie ma do zaoferowania Trójmiasto, bo po ciężkim wysiłku na treningu, na którym wylewamy siódme poty, każdemu należy się wypoczynek i rozrywka!

Przykładowe atrakcje, które planujemy zaliczyć w tym roku:

Wybór oczywiście uzależniony od finansów każdego z uczestników.


Czy warto wziąć udział?

Przyjedź i przekonaj się dlaczego letnie obozy wrestlingowe cieszą się coraz większą popularnością z roku na rok! Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, żeby zostać wrestlerem lub chociaż spróbować swoich sił, ten obóz jest najlepszą opcją. Sprawdź sam(a) dlaczego ludzie z niecierpliwością czekają na to wydarzenie przez cały rok!

Każdy polski wrestler był na co najmniej jednym letnim obozie treningowym, ale większość zawodników pojawiło się na kilku. Jeśli szukasz najlepszej opcji na rozpoczęcie swojej przygody z wrestlingiem, ten obóz to szansa, jakiej nie możesz przegapić. Nie tylko zyskasz umiejętności potrzebne do stania się wrestlerem, ale nawiążesz przyjaźnie i więzi z ludźmi, z którymi spędzisz wiele czasu i zdobędziesz piękne wspomnienia. Gdy już będziesz w Gdyni dowiesz się od nas o wielu rzeczach, które można robić w czasie wolnym, żeby się nie nudzić i dobrze bawić.


Wielki Finał!

Najlepsze zostawiliśmy na koniec. Tak będzie również na obozie letnim. Ukoronowaniem 2 tygodni spędzonych nad morzem będzie niesamowita gala KPW Godzina Zero 2017, największe wrestlingowe wydarzenie roku! Najlepsi polscy wrestlerzy oraz goście z zagranicy stworzą niezapomniane show, które z całą pewnością przejdzie do historii. Ty jako uczestnik obozu letniego, będziesz miał okazję je współorganizować i oglądać z bliska. Wszystkie drogi prowadzą do Gdyni, a wszystkie zegary odliczają do Godziny Zero!

Jak zapisać się na obóz?

Aby zapisać się na obóz, prosimy o wiadomość na nasz adres e-mailowy: kpwrestlingpl@gmail.com.
Następnie poinformujemy o dalszych krokach. Odpowiemy również na wszelkie pytania i wątpliwości.


Dokumenty do pobrania, niezbędne do uczestnictwa w obozie:

pdf Regulamin Obozu Letniego 2017
pdf Formularz Zgłoszeniowy
pdf Zgoda Rodzica
DO ZOBACZENIA NAD MORZEM!

Strona korzysta z Cookies, akceptujesz to?

Yes No