KPW GODZINA ZERO 2019

17.08.2016

20:00

GDYŃSKIE CENTRUM SPORTU
81-538 Gdynia, Olimpijska 5/9

Po niezwykle ciekawych wydarzeniach, które miały miejsce na gali KPW Arena 14: Następny poziom, koronacji 2 nowych mistrzów, federacja Kombat Pro Wrestling zaprasza na kolejną edycję najważniejszej gali w kalendarzu polskiego wrestlingu – KPW Godzina Zero 2019!

David Oliwa pokonując Grega, zakończył niemal 700-dniowe, najdłużej trwające panowanie mistrzowskie w historii KPW. W starciu gigantów Moloch okazał się lepszy niż Gracjan Korpo i udowodnił, że to on jest czołowym ciężkim, a raczej super ciężkim federacji. Kawaler na stałe powrócił do rosteru gdy po niezwykle dramatycznej walce zwyciężył ze światowej sławy Anglikiem Markiem Haskinsem. Wreszcie Robert Star pokonał 5 innych rywali i po raz drugi został Mistrzem KPW. Nowi mistrzowie, nowa era, jednak pewne sprawy nadal pozostają aktualne, budzą emocje i nasuwają pytania. Odpowiedzi na nie poznamy w sierpniu!

17 sierpnia 2019, Gdynia. Najlepsi polscy i zagraniczni zawodnicy, wielkie emocje, duża doza szaleństwa – rozrywka na najwyższym poziomie!

GREG vs. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿PRIMATE

Fatal 4-way
🇸🇪SIXT vs. ALISA vs. BIANCA vs. DIANA

KAMIL ALEKSANDER vs. ???

"Siedmiu Wspaniałych" Elimination Match
CHEMIK vs. ERYK LESAK vs. DANIEL BOZA vs. 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿DOM TAYLOR vs. PETER PANNACHE vs. BOSKI OSTROWSKI vs. MATEUSZ KAKAREKO

KPW TagTeam Championship Match
SAWICKI & ROSETTI vs. 🇸🇪STEINBOLT & 🇩🇰CARLOS ZAMORA

KPW OldTown Championship Match
DAVID OLIWA (C) vs. MOLOCH

KPW Championship Match - Career vs Career Last Man Standing
ROBERT STAR (C) vs. PIĘKNY KAWALER