KPW Oldtown 2

KPW OLDTOWN 2
TURNIEJ

22.07.2017

24:00

LOTNISKO KLUCZEWO
73-100 Stargard

Wieczór pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji zarówno w ringu jak i poza nim. Podczas gali poznaliśmy pierwszego mistrza KPW OldTown, ale nie obyło się bez przygód. Sobotni poranek przywitał nas piękną pogodą i nic nie zapowiadało tego co nastąpiło na około 1,5 godziny przed planowanym rozpoczęciem gali. Gdy zawodnicy zaczynali się już powoli rozgrzewać nastąpiło totalne załamanie pogody. Przez ponad cztery godziny byliśmy raczeni ulewnym deszczem, a jako że gala miała mieć miejsce na świeżym powietrzu wszystko stanęło pod znakiem zapytania. Dzięki ciężkiej pracy włożonej przez połączone siły KPW i ekipy OldTownu udało się zminimalizować efekty deszczu na ring i doprowadzić galę do skutku ku uciesze obu stron.

Po zmianach wynikających z ograniczeń czasowych i niesprzyjających warunków, zgromadzona publiczność miała okazję zobaczyć cztery walki. Zanim to jednak nastąpiło na ring wyszedł Arkadiusz Pan Pawłowski , który rozgrzał żądną mocnych wrażeń publikę i zapowiedział mistrza KPW, Pięknego Kawalera, który w charakterystycznym dla siebie niewybrednym stylu ogłosił, że brzydzi się OldTownem i wszystkim z nim związanym, a co za tym idzie nie będzie walczył na tej gali. Jak się okazało później – zdanie zmienił.

KPW OldTown Elimination Battle Royal
PETER PANNACHE & GREG
def.
K.ALEKSANDER, R.STAR, D.OLIWA, A.BRAVO

Hardcore Match
RON CORVUS def. KASZUB

PIEKNY KAWALER def. ADAM BRAVO

KPW OldTown Championship Match
GREG def. PETER PANNACHE
NOWY MISTRZ KPW OLDTOWN: GREG

Godzina Zero 2017

GODZINA ZERO 2017

12.08.2017

20:00

GDYŃSKIE CENTRUM SPORTU
81-538 Gdynia, Olimpijska 5/9

Najważniejsze wrestlingowe wydarzenie roku federacji KPW! Międzynarodowa gala na której wystąpili najlepsi polscy wrestlerzy, mistrzowie federacji KPW oraz zawodnicy z Anglii, Niemiec, Węgier i Walii. 12 sierpnia spotkali się w Gdyni, aby zapewnić fanom show, które zapamiętają do końca życia! Publiczność zebrana w hali GOSIR obejrzała 9 walk, w tym 2 pojedynki o pasy mistrzowskie oraz 2 walki z udziałem kobiet. Flagowa gala federacji Kombat Pro Wrestling – Godzina Zero stanowiła wielki finał, spektakularne zwieńczenie drugiego sezonu działalności KPW!

PETER PANNACHE def. KASZUB

MIRA vs ALISA
no contest

KAMIL ALEKSANDER def. MIKA THE POLISH PUNISHER

GRACJAN KORPO def. KRZYSZTOF ZASADA

KPW OldTown Championship Match
GREG def. FYNN FREYHART

ROBERT STAR def. JOEY OZBOURNE

"Siedmiu Wspaniałych" No DQ Elimination Ladder Match
RON CORVUS
def.
M.KOWALSKI, OSTROWSKI, D.OLIWA, SAWICKI, ROSETTI, G.KORPO, A.BRAVO

KAT VON KAIGE def. BIANCA

KPW Championship Match
PIĘKNY KAWALER def. WILD BOAR

KPW Szlamfest

KPW SZLAMFEST

4.02.2017

19:00

KLUB B90
81-683 Gdańsk, Doki 1

4 lutego 2017 wrestlerzy federacji KPW gościli na festiwalu kultury popularnej lat 80 i 90 – Szlamfest. Największą atrakcją dwudniowej imprezy okazała sią gala Kombat Pro Wrestling, która na długo pozostanie w pamięci uczestników Szlamfestu, jako najlepszy punkt imprezy.

ROBERT STAR def. GRACJAN KORPO (/w K.ZASADA)

Fatal 4-Way Match
PETER PANNACHE def. K.ALEKSANDER, M.KOWALSKI, V.ROSETTI

Hardcore Match
RON CORVUS def. GREG

Pillow Fight Match
BIANCA def. MIRA

Tag Team Match
PIĘKNY KAWALER & KASZUB def. BOSKI OSTROWSKI & DAVID OLIWA

KPW Arena 9

KPW ARENA 9
NA KRAWĘDZI

10.03.2018

20:00

KLUB B90
81-683 Gadńsk, Doki 1

Kolejna gala KPW Arena jest już historią. I to jaką historią! Około 800 osób miało okazję nie tylko podziwiać, ale stać się częścią tego nietuzinkowego widowiska, które mocno wpłynęło na układ sił w federacji. 

Galę rozpoczął z charakterystyczną dla siebie energią Arkadiusz „Pan” Pawłowski i już po chwili cała publiczność była gotowa na nieprzewidywalny wieczór pełen wielkich emocji.

2v2v1 Handicap Match
OSTROWSKI & PANNACHE def. KOWALSKI & BRAVO, ROSETTI

Pierwszą walką wieczoru miało być starcie trzech tag teamów, ale okazało się, że jeden z zawodników (Sawicki) był niedysponowany, więc pewny siebie Rosetti przystąpił do nierównej walki w pojedynkę. Nie omieszkał jednak zaprosić posiłków w postaci Kaszuba i Alisy, którzy wielokrotnie uprzykrzali życie pozostałym uczestnikom walki. Po długiej, wyczerpującej walce obfitującej w wiele zwrotów akcji i podniebnych ewolucji zwycięzcami zostali Peter Pannache i Boski Ostrowski po tym jak high flyer z Gniezna odliczył Adama Bravo.

BIANCA def. ALISA

Zanim rozpoczął się kolejny pojedynek w ringu pojawił się mistrz Kombat Pro Wrestling, niepokonany Piękny Kawaler. Samozwańczy Król Polskiego Wrestlingu jak zwykle nie szczędził gorzkich słów zarówno zgromadzonym widzom jak i członkom Sojuszu. Fani KPW byli niezwykle rozjuszeni cierpkimi słowami mistrza i dawali upust swoim negatywnym emocjom. Po kilku minutach wzajemnego przekrzykiwania się z publicznością lider Kawalerii ogłosił, że przyszedł czas na obiecaną biesiadę i zaprosił osobistego kamerdynera, który rozlał pierwsze kieliszki wódki i przez resztę wieczoru uzupełniał je wedle widzimisię mistrza i jego uczniów. Kawaleria zajęła, jak sami to nazwali, „lożę VIP” przy ringu i już do końca wieczoru zakłócali przebieg gali racząc siebie i wybranych szczęśliwców z widowni alkoholem. 

Zafrasowany Pan Pawłowski przeprosił zgromadzonych fanów za absolutny brak profesjonalizmu Kawalera i zapowiedział kolejną walkę. Bianca z trudem pokonała Alisę i udowodniła, że nie odda prymu wśród kobiet w KPW. Młoda zawodniczka pokazała się z dobrej strony – widać, że nauki Kawalerii nie idą w las.

RON CORVUS def. GRACJAN KORPO

Trzecim pojedynkiem gali „Na krawędzi” było starcie tytanów wagi ciężkiej – Gracjan Korpo podejmował Rona Corvusa w rewanżu z Godziny Zero sprzed dwóch lat. Zblazowany, ale niezwykle pewny siebie Korpo zapewnił publikę, że ciężko przepracował dwa lata od ostatniej walki i nie ma opcji by Węgier znów go pokonał, szczególnie biorąc pod uwagę, że większość czasu spędzał na piciu piwa. Gracjan od początku walki agresywnie nacierał na doświadczonego przeciwnika i wydawało się, że to może być jego dzień, a węgierska ikona hardkoru będzie musiała przełknąć gorycz porażki. Ostatecznie jednak tak się nie stało i to posiadacz mistrzowskiego kontraktu wygranego podczas walki Siedmiu Wspaniałych poradził sobie ze świetnie dysponowanym korposzczurem ku uciesze Szlamfestowej gawiedzi.

KPW Championship #1 Contender Match
ROBERT STAR def. KAMIL ALEKSANDER

Po przerwie zaczęło się od mocnego uderzenia – Kamil Aleksander przed swoją walką z Robertem Starem musiał powiedzieć co mu leży na sercu. Skrytykował poczynania Kawalerii, zaprosił ich lidera na ring, do czego ten nie był skory, wolał domawiać następne kolejki. 

Sama walka Roberta z Kamilem okazała się wielkim widowiskiem. Publiczność była podzielona – widać, że obaj zawodnicy zrobili wielkie wrażenie na widzach i tak naprawdę obaj zasłużyli na zwycięstwo. Po niezwykle wyrównanym i zaciętym pojedynku pierwszy polski mistrz musiał uznać wyższość gwiazdy rocka i Robert utrzymał swój status pretendenta do pasa mistrzowskiego KPW. To on podejmie Pięknego Kawalera na gali KPW Arena X 26 maja w Trójmieście i to w nim są pokładane największe nadzieje na zakończenie tyranii Kawalerii.

KPW OldTown Championship Match
GREG def. KASZUB

Walkę wieczoru ciężko nazwać inaczej jak blamaż. GREG i Kaszub po wejściu do ringu zachowywali się jakby za chwilę mieli rozerwać się wzajemnie na strzępy, ale gdy przyszło co do czego Kaszub podłożył się i oddał walkę. Żenujący pokaz i kolejny wielki środkowy palec w kierunku fanów polskiego wrestlingu.

Zażenowany Pan Pawłowski w towarzystwie jednego z sędziów zniknął za kulisami po niechętnym ogłoszeniu werdyktu, by po chwili powrócić z wiadomością z góry i przerwać celebrację Kawalerzystów. Okazało się, że to nie koniec tej gali, a zgromadzeni widzowie dostaną to, na co zasługują.

KPW OldTown Championship Hardcore Match
GREG def. DAVID OLIWA

Nową walką wieczoru stał się pojedynek Davida Oliwy z GREGiem o pas KPW Oldtown. Oliwa zebrał ekstatyczne reakcje na swoim wejściu i z miejsca stał się faworytem publiczności. Przed oficjalnym rozpoczęciem walki Pawłowski dodał z łobuzerskim uśmiechem, że zapomniał wspomnieć o tym, że będzie to walka hardkorowa.

GREG od razu uciekł z ringu i miał ochotę uciec z hali, ale nie było mu to dane. Sama walka była niezwykle brutalnym pokazem siły, wytrzymałości i triumfem ducha nad materią. W ruch poszły krzesła, drabiny, jarzeniówki, klocki LEGO (!), klawiatura, a obaj gladiatorzy mocno krwawili. W kluczowym momencie w walce interweniował nawet Ron Corvus, który zasugerował GREGowi, że pas będzie należał niedługo do niego. Ostatecznie to pierwszy generał armii Pięknego Kawalera wyszedł z tego pojedynku zwycięsko i utrzymał pas mistrzowski KPW Oldtown.

Po walce rozpętało się piekło. Kawalerzyści zaatakowali zniszczonego Oliwę jak wataha wściekłych wilków, ale na pomoc przybiegł Sojusz. Aleksander, Pannache, Ostrowski i Mira szybko poradzili sobie ze zmęczonymi i nie do końca trzeźwymi przeciwnikami, ale gdy do gry wszedł paralizator to Kawaler i GREG odzyskali kontrolę. Dwójka socjopatów zbliżała się do bezbronnej Miry z paralizatorem, gdy na ring natarł Robert Star i siły się wyrównały.

Ostatecznie członkowie Sojuszu z nowym nabytkiem w postaci gwiazdy rocka, wyczyścili ring z przeciwników i po raz pierwszy to Kawaleria była w odwrocie! To ciekawy prognostyk przed zbliżającą się galą KPW Arena X, na której nastąpi ostateczne rozwiązanie kwestii Sojuszu i Kawalerii – tylko na czyją korzyść?

KPW Arena 8

KPW ARENA 8
DROGA BEZ POWROTU

18.11.2017

19:00

GDYŃSKIE CENTRUM SPORTU
81-538 Gdynia, Olimpijska 5/9

Po niesamowitym zwieńczeniu drugiego sezonu działalności Kombat Pro Wrestling, jakim była gala KPW Godzina Zero 2017, wrestlerzy powracają do gdyńskiej hali GOSIR, aby rozpocząć kolejny rozdział w kronice KPW! Najlepsi polscy zawodnicy, wielkie emocje, duża doza szaleństwa – rozrywka na najwyższym poziomie!

KPW OldTown #1 Contender Match
KASZUB def. BOSKI OSTROWSKI, PETER PANNACHE, GRACJAN KORPO

DAVID OLIWA def. KAMIL ALEKSANDER

Tag Team Match
ROSETTI & SAWICKI def. MATEUSZ KOWALSKI & ADAM BRAVO

KPW OldTown Championship Match
Jeśli Rober wygra, zostaje Pretendentem do Pasa KPW

ROBERT STAR def. GREG
Dyskwalifikacja